Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Yuccy Huang Ms. Yuccy Huang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen urion Technology Co., Ltd.

Сите
 • Сите
 • Title
Сите
 • Сите
 • Title

Learn More About Us

 • Топла производи
 • Бренд ALPHAMED дигитален термометар со топла продажба на инфрацрвен термометар со инфрацрвен термометар

  Бренд ALPHAMED дигитален термометар со топла продажба на инфрацрвен термометар со инфрацрвен термометар

 • Монитор за крвен притисок ЛЦД-дисплеј Зглоб Автоматски дигитален монитор за крвен притисок Манжетна дома БП сфигмоманометри

  Монитор за крвен притисок ЛЦД-дисплеј Зглоб Автоматски дигитален монитор за крвен притисок Манжетна дома БП сфигмоманометри

 • Нов дизајн Монитор за крвен притисок Тип на зглоб Електронски монитор за крвен притисок Домашен монитор за здравјето

  Нов дизајн Монитор за крвен притисок Тип на зглоб Електронски монитор за крвен притисок Домашен монитор за здравјето

 • Промотивен уред за надгледување на крвниот притисок Дигитален уред за следење на висок крвен притисок

  Промотивен уред за надгледување на крвниот притисок Дигитален уред за следење на висок крвен притисок

 • Дигитален термометар за монтиран Wallид на автоматски скенер со големопродажна цена со дигитален ЛЦД-дисплеј

  Дигитален термометар за монтиран Wallид на автоматски скенер со големопродажна цена со дигитален ЛЦД-дисплеј

 • Дигитален ЛЦД-дисплеј Инфрацрвен термометар без контакт

  Дигитален ЛЦД-дисплеј Инфрацрвен термометар без контакт

За нас

Основана во 2011 година, Шенжен Урион Технологија копродукции, Ltd се наоѓа во прекрасниот крајбрежен град Шенжен, Кина. Како професионален производител на домашни медицински помагала OEM / ODM и национално високотехнолошко претпријатие, нашите производи главно вклучуваат електронски сфигмоманометар, инфрацрвен термометар, небулизатор и сроден Bluetooth, како и Wi-Fi паметни носат домашни медицински уреди. Покрај тоа што помина различни авторитативни сертификати на CE, FDA, CFDA и BSCI, компанијата има добиено повеќе од 10 патенти и софтверски авторски права; Исто така, преку строго управување со производството според ISO13485 и QSR820, нашата фабрика ги има продадено производите во повеќе од 90 земји и региони. Покрај професионалниот тим за дизајн, основниот алгоритм за софтвер и компетентноста за клиничко подобрување, Урион располага и со напредна опрема за автоматизација и разни линиски производствени линии со капацитет на производство од 3 милиони електронски сфигманометар годишно, 2,5 милиони инфрацрвени термометри годишно и 20 милиони небулизатори годишно . Урион го прави вашето семејство подобро!

 • Нови Продукти
 • Монитор за крвен притисок ЛЦД-дисплеј Зглоб Автоматски дигитален монитор за крвен притисок Манжетна дома БП сфигмоманометри

  Монитор за крвен притисок ЛЦД-дисплеј Зглоб Автоматски дигитален монитор за крвен притисок Манжетна дома БП сфигмоманометри

 • Нов дизајн Монитор за крвен притисок Тип на зглоб Електронски монитор за крвен притисок Домашен монитор за здравјето

  Нов дизајн Монитор за крвен притисок Тип на зглоб Електронски монитор за крвен притисок Домашен монитор за здравјето

 • Промотивен уред за надгледување на крвниот притисок Дигитален уред за следење на висок крвен притисок

  Промотивен уред за надгледување на крвниот притисок Дигитален уред за следење на висок крвен притисок

Испрати Испраќам барање сега

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање