Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Yuccy Huang Ms. Yuccy Huang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Shenzhen urion Technology Co., Ltd.

të gjithë
 • të gjithë
 • Title
të gjithë
 • të gjithë
 • Title

Learn More About Us

 • Produktet e nxehta
 • Markë ALPHAMED Termometër dixhital me nxehtësi në shitje të nxehtë Termometër infra të kuqe

  Markë ALPHAMED Termometër dixhital me nxehtësi në shitje të nxehtë Termometër infra të kuqe

 • Monitorues i presionit të gjakut LCD dore Monitor automatik dixhital i presionit të gjakut Manshetë shtëpiake BP Sfigmomanometra

  Monitorues i presionit të gjakut LCD dore Monitor automatik dixhital i presionit të gjakut Manshetë shtëpiake BP Sfigmomanometra

 • Dizajn i ri Monitorues i presionit të gjakut Lloji dore Monitorues elektronik i presionit të gjakut Monitorues i shëndetit në shtëpi i presionit të gjakut

  Dizajn i ri Monitorues i presionit të gjakut Lloji dore Monitorues elektronik i presionit të gjakut Monitorues i shëndetit në shtëpi i presionit të gjakut

 • Pajisja Monitoruese e Lartë Dixhitale e Presionit të Gjakut Promovues të Krahuut të Artë

  Pajisja Monitoruese e Lartë Dixhitale e Presionit të Gjakut Promovues të Krahuut të Artë

 • Termometër dixhital i montuar në mur me skaner automatik me çmim me shumicë me ekran dixhital LCD

  Termometër dixhital i montuar në mur me skaner automatik me çmim me shumicë me ekran dixhital LCD

 • Ekran dixhital LCD Termometër infra të kuqe jo kontakti

  Ekran dixhital LCD Termometër infra të kuqe jo kontakti

Rreth nesh

E themeluar në vitin 2011, Shenzhen Urion Technology Co, Ltd ndodhet në qytetin e bukur bregdetar Shenzhen të Kinës. Si prodhues profesional i pajisjeve mjekësore në shtëpi OEM / ODM dhe një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë, produktet tona kryesisht përfshijnë sphygmomanometer elektronik, termometër infra të kuqe, nebulizator dhe Bluetooth të lidhur, si dhe pajisje inteligjente të veshin në shtëpi të Wi-Fi. Përveç kalimit të çertifikatave të ndryshme autorizuese të CE, FDA, CFDA dhe BSCI, kompania ka marrë më shumë se 10 patenta dhe të drejta të autorit të softuerit; Gjithashtu, përmes menaxhimit të rreptë të prodhimit sipas ISO13485 dhe QSR820, fabrika jonë ka shitur prodhimet në më shumë se 90 vende dhe rajone. Përveç ekipit profesional të dizajnit, algoritmit bazë të softuerit dhe kompetencës së përmirësimit klinik, Urion gjithashtu ka pajisje të përparuara automatizimi dhe linja të ndryshme prodhimi të montimit me kapacitetin e prodhimit prej 3 milion sphigmomanometra elektronikë në vit, 2.5 milion termometra infra të kuqe në vit, dhe 20 milion nebulizatorë në vit . Urioni e bën familjen tuaj më të mirë!

 • Produkte të reja
 • Monitorues i presionit të gjakut LCD dore Monitor automatik dixhital i presionit të gjakut Manshetë shtëpiake BP Sfigmomanometra

  Monitorues i presionit të gjakut LCD dore Monitor automatik dixhital i presionit të gjakut Manshetë shtëpiake BP Sfigmomanometra

 • Dizajn i ri Monitorues i presionit të gjakut Lloji dore Monitorues elektronik i presionit të gjakut Monitorues i shëndetit në shtëpi i presionit të gjakut

  Dizajn i ri Monitorues i presionit të gjakut Lloji dore Monitorues elektronik i presionit të gjakut Monitorues i shëndetit në shtëpi i presionit të gjakut

 • Pajisja Monitoruese e Lartë Dixhitale e Presionit të Gjakut Promovues të Krahuut të Artë

  Pajisja Monitoruese e Lartë Dixhitale e Presionit të Gjakut Promovues të Krahuut të Artë

Dërgo kërkesën tani

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim