Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Yuccy Huang Ms. Yuccy Huang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Shenzhen urion Technology Co., Ltd.

të gjithë
  • të gjithë
  • Title
të gjithë
  • të gjithë
  • Title
HomeProdukteTermometriTermometri infra të kuqe

Termometri infra të kuqe (Total 25 Products)

Kategoritë e produkteve të Termometri infra të kuqe , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Termometri i ballit , furnizuesit termometër për fëmijë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të termometri dixhital R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Markë ALPHAMED Termometër dixhital me nxehtësi në shitje të nxehtë Termometër infra të kuqe

Çmimi i njësisë: 12.9~15.9

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 20000

Ekrani i Etheve Njerëzore Matja e Temperaturës së Ballit Jo Kontakt Termometri Infrared Termometri Dixhital Infrared

Çmimi i njësisë: USD 8.5 - 9 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Bag/Bags USD 8.5 / Bag/Bags
1000 Bag/Bags USD 9 / Bag/Bags

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

FAQ P1: A jeni tregtar apo prodhues? A1: Urion është një industri dhe ndërmarrje e integruar tregtare dhe mbart një gamë të gjerë monitori elektronik të presionit të gjakut, termometër infra të kuq & nebulizer etj në Kinë për më shumë se 10...
FREE SAMPLE instant thermometer

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description FREE SAMPLE instant thermometer Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
Fashionable baby smart thermometer

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description Fashionable baby smart thermometer Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
Ready to send product forehead and ear thermometer

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description Ready to send product forehead and ear thermometer Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
(New Original Electronic Components) infrared forehead thermometer baby

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description (New Original Electronic Components) infrared forehead thermometer baby Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
China Big Factory Good Price thermometer type

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description China Big Factory Good Price thermometer type Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
Best Price digital infrared thermometer laser temperature gun

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description Best Price digital infrared thermometer laser temperature gun Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
Dizajni i ri 2020 Termometri Infrared Ballina Infrared Digital Kontaktoni Mbrojtjen e Foshnjës dhe të Rriturve

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

përshkrim i produktit kompania e Informacionit
Electronic Component Module scan thermometer

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description Electronic Component Module scan thermometer Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
New and Original Stock Offer IC Chips ear thermometer baby

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description New and Original Stock Offer IC Chips ear thermometer baby Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
Sensori i temperaturës së trupit për fëmijën dhe të rriturit Termometër jo-kontakti Termometri i ballit infra të kuqe infra të kuqe

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

UFR105 përshkrim i produktit Item: Forehead Baby Digital Thermometer Infrared Model UFR105 Measuring Accuracy ±0.2℃/±0.4℉ Measurinf localization Instant Forehead and object surface Measurong range Body mode 32.0℃~43.0℃(89.6℉-109.4℉) Object...
Termometër dixhital për termometër elektronik Infrared Termometër Termometër infra të kuqe dhe të rritur

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

UFR105 përshkrim i produktit Item: Forehead Baby Digital Thermometer Infrared Model UFR106 Measuring Accuracy ±0.2℃/±0.4℉ Measurinf localization Instant Forehead and object surface Measurong range Body mode 32.0℃~43.0℃(89.6℉-109.4℉) Object...
CE ISO Temperatura e Instrumenteve Termometri Balli Termometri jo-kontakt Termometri dixhital infra të kuq

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

përshkrim i produktit Instrumentet e Temperaturës së FDA ISO Termometri Balli Termometri pa kontakt Termometër dixhital infra të kuqe Item Forehead Digital Thermometer Infrared Model UFR107
Termometër elektronik klinik dixhital elektronik me funksion Muti Termometër i ballit me infra të kuqe jo-kontakte

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

përshkrim i produktit kompania e Informacionit
CE ROHS forehead thermometer non-contact children adult baby medical Lcd display IR digital infrared thermometer

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description Hot sale igbt modules * thermometer Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
2020 Urion Dizajn i Ri Trupi i termometrit me madhësi të personalizuar

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

përshkrim i produktit Trupi i termometrit me madhësi të personalizuar Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
2020 New Arrival infrared digital thermometer for baby

markë: ALPHAMED

paketim: Canton

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Product Description 2018 New Arrival infrared digital thermometer for baby Product Name New non-contact Infrared Accuracy handheld digital instant reading one second baby forehead and ear thermometer
2020 Termometër dixhital infra të kuqe me transport të shpejtë termometër dixhital pa kontakt termometër

Çmimi i njësisë: USD 13.5 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Bag/Bags USD 13.5 / Bag/Bags

paketim: Kantoni

Shfaqje me shumicë me çmim të ulët LCD Termometri i Foshnjës në Ballin Infra të Kuq

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Temperatura e ballit Infrared Digital Temperatura

markë: ALFAMEDI

paketim: Kantoni

Aftësia e Furnizimit: 10000/days

Fotografitë e Kompanisë Certifikimi i prodhimit Pasqyrë e Kompanisë Shërbimi ynë Inspektim 100% i cilësisë Ne kemi një ekip profesional të kontrollit të cilësisë në çdo proces prodhimi. 1: Testimi i materialit të IQC Para montimit është kontrolli i...

Kinë Termometri infra të kuqe furnizuesit

Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Termometri infra të kuqe, ne jemi prodhues profesional të Termometri i ballit,termometër për fëmijë,termometri dixhital,termometri infra të kuqe,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Termometri infra të kuqe për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Termometri infra të kuqe, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth Termometri i ballit,termometër për fëmijë,termometri dixhital,termometri infra të kuqe,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Termometri infra të kuqe!

Produkte të reja

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim