Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Yuccy Huang Ms. Yuccy Huang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
  • 00-86-13714939357
  • yuccy@urionsz.com
  • detajet e kompanise

Shenzhen urion Technology Co., Ltd.

të gjithë
  • të gjithë
  • Title
të gjithë
  • të gjithë
  • Title
HomeProdukteMonitorues i presionit të gjakutMonitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm

Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm (Total 44 Products)

Kategoritë e produkteve të Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Monitori dixhital i presionit të gjakut në krahun e sipërm , furnizuesit Monitori më i mirë i presionit të gjakut në krahun e sipërm / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Monitorues i presionit të gjakut për krahë të mëdhenj R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Matës aneroid i presionit të gjakut të aprovuar nga ISO ISO

markë: AlphaMed

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U8OK

Aftësia e Furnizimit: 30000

Matës aneroid i presionit të gjakut të aprovuar nga ISO ISO Monitor i Presionit të gjakut, mund të përdoret për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit në shtëpi, monitorimin e presionit të gjakut në spital, etj. Kontrolloni rreptësisht...
Pranga dixhitale Monitor automatikisht i presionit të gjakut Çmimi

markë: ALFAMEDI

paketim: Paketim kartoni standarde

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Pranga dixhitale Monitor automatikisht i presionit të gjakut Çmimi 90 grupe kujtimesh sifgmomanometër, memorie grupi, menaxhim shkencor i presionit të gjakut, një makinë për t'u kujdesur për të gjithë familjen Monitor Online i Presionit të...
Valvula e ajrit për aparatin BP Monitorues i presionit të gjakut

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80R

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Valvula e ajrit për aparatin BP Monitorues i presionit të gjakut Valvula e ajrit për Monitorimin e presionit të gjakut në Aparatet BP, mund të përdoret për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit në shtëpi, monitorimin e presionit të gjakut...
Monitor automatik i presionit të gjakut LCD të mjekut

markë: ALFAMEDI

paketim: Kuti kartoni standarde

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Monitor automatik i presionit të gjakut LCD të mjekut U80QH është një monitor mbajtës i presionit të gjakut ambulator, i cili është krijuar sipas parimit të oshilografisë dhe mund të monitorojë 24 orë ambulancë NIBP. Ai siguron urdhrin e saktë të...
Monitor ambulator ambiental i shtypjes së sipërme të krahut të sipërm

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Monitor ambulator ambiental i shtypjes së sipërme të krahut të sipërm Am bulatory Digital Upper Arm Blood Pressure Monitor, c një të përdoren për test presion në shtëpi të vetë-përdorim të gjakut, spital monitorimin e presionit të gjakut, etj...
FDA aprovoi monitorin e presionit të gjakut të rrahjeve të zemrës Bluetooth

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

FDA aprovoi monitorin e presionit të gjakut të rrahjeve të zemrës Bluetooth Një rm Monitorues i Presionit të gjakut, mund të përdoret për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit në shtëpi, monitorimin e presionit të gjakut në spital, etj....
Spygmomanometër pa tel me mbështetës Monitor dixhital bp

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Spygmomanometër pa tel me mbështetës Monitor dixhital bp Monitor i Presionit të gjakut, mund të përdoret për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit në shtëpi, monitorimin e presionit të gjakut në spital, etj. Kontrolloni në mënyrë rigoroze...
Fotografi për Kombinim Fëmijët Manual Aneroid Sfikmomanometër

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Karakteristikat 1. Ndriçimi i pasmë portokalli me lexim të qartë 2. Projektimi Portabël 3. 4 * aaa bateri 4. Ekran super i madh i dritës së pasme 5. Treguesi i klasifikimit i OBSH-së 6. 2 * 90 Grupet e Kujtesës 7. Tregimi i vitit / datës / orës 8....
CE ISO i aprovuar Matës Falas Aneroid i Presionit të gjakut

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Avantazhi i kompanisë sonë 1. Prodhime profesionale të produkteve mjekësore për më shumë se 10 vjet 2. Cilësi e lartë me çmim konkurrues 3. Ekipi i Pavarur i Projektimit dhe Shitjes së Shquar 4. Aftësia e madhe e furnizimit 5. Shërbim i shkëlqyeshëm...
monitor automatik i presionit të gjakut në krahun e spitalit

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80R

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

monitor automatik i presionit të gjakut në krahun e spitalit monitor automatik dixhital i presionit të gjakut të krahut të spitalit, mund të përdoret për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit në shtëpi, monitorimin e presionit të gjakut në...
Krahu më i shitur i Monitorit të Presionit të gjakut / spigmomanometrit

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Karakteristikat 1. Ndriçimi i pasmë portokalli me lexim të qartë 2. Projektimi Portabël 3. 4 * aaa bateri 4. Ekran super i madh i dritës së pasme 5. Treguesi i klasifikimit i OBSH-së 6. 2 * 90 Grupet e Kujtesës 7. Tregimi i vitit / datës / orës 8....
Monitor me shumicë me cilësi të lartë të tensionit të gjakut të krahut të sipërm

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80R

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Monitor me shumicë me cilësi të lartë të tensionit të gjakut të krahut të sipërm Monitor me shumicë me cilësi të lartë të tensionit të sipërm të krahut të sipërm, mund të përdoren për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit në shtëpi,...
Monitor automatik dixhital i presionit të gjakut Krahu i sipërm

markë: ALFAMEDI

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80r

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Monitor automatik dixhital i presionit të gjakut Krahu i sipërm Monitor automatik i shtypjes së gjakut dixhital, krahu i sipërm, mund të përdoret për testin e presionit të gjakut të vetë-përdorimit, monitorimin e presionit të gjakut në spital, etj...
CE FDA e Mjekësisë Miratoi Doktorin Sphygmomanometër

markë: ALPHAMED

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Features 1. Ndriçimi portokalli me lexim të qartë 2. Dizajn portativ 3. Bateritë 4 * aa 4. Ekran super i madh i dritës së prapme 5. Treguesi i klasifikimit të OBSH 6. 2 * 90 Grupet e Kujtesës 7. Tregimi i vitit / data / ora 8. Mesatarja e 3 vlerave...
Monitorues të presionit të gjakut të krahut të sipërm shtëpiak me cilësi të lartë

markë: ALPHAMED

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80H

Aftësia e Furnizimit: 300000/Mouth

Features 1. Ndriçimi portokalli me lexim të qartë 2. Dizajn portativ 3. Bateritë 4 * aa 4. Ekran super i madh i dritës së prapme 5. Treguesi i klasifikimit të OBSH 6. 2 * 90 Grupet e Kujtesës 7. Tregimi i vitit / data / ora 8. Mesatarja e 3 vlerave...
Matësi i presionit të gjakut me shumicë Bluetooth Type Arm

markë: ALPHAMED

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U8OR

Aftësia e Furnizimit: 30000

Matësi i presionit të gjakut me shumicë Bluetooth Type Arm Lehtë për operim, shfaqje e saktë, e shpejtë dhe e qartë e tensionit tuaj të gjakut dhe vlerës së pulsit Kompania jonë kryen rreptësisht menaxhimin e prodhimit në përputhje me sistemin e...
Bp automatik në shtëpi Përdorni Monitorin e Shtypur të Gjakut të Përshtatur

markë: ALPHAMED

paketim: Kartona standarde për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Bp automatik në shtëpi Përdorni Monitorin e Shtypur të Gjakut të Përshtatur Shenzhen Urion Technology Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2011, të cilat lokalizojnë në qytetin e bukur bregdetar Shenzhen të Kinës. Ne jemi një prodhues profesional i...
Blej Monitoruesin e Presionit të gjakut Online Ambulator BP

markë: ALPHAMED

paketim: Paketimi Standard i Kartoneve

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Blej Monitoruesin e Presionit të gjakut Online Ambulator BP Monitoruesi i presionit të gjakut ambulator , mund të përdoret për vetë-përdorimin në shtëpi të testit të presionit të gjakut, monitorimit në presionin e gjakut në spital, etj. Kontrolloni...
CE FDA Miratoi Gjakun e Makinës BP Dixhitale Digital + Presionin + Monitorin

markë: ALPHAMED

paketim: Kartoni, Paketimi standard i eksportit për monitorin U80K

Aftësia e Furnizimit: 30000

CE FDA Miratoi Gjakun e Makinës BP Dixhitale Digital + Presionin + Monitorin Monitoruesi i tensionit të gjakut CE FDA, mund të përdoret për vetë-përdorimin në shtëpi të testit të presionit të gjakut, monitorimit në presionin e gjakut në spital, etj....
Monitorimi i presionit të testit të gjakut të papërshkueshëm nga uji elektronik aneroid

markë: ALPHAMED

paketim: Paketimi Standard i Kartoneve

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Monitorimi i presionit të testit të gjakut të papërshkueshëm nga uji elektronik aneroid Ekran TFT me ngjyra të përcaktuara të larta, dukshmëri e fortë Nga ndërfaqja e rishikimit të të dhënave si "lista e të dhënave", "grafiku i...
Monitor i zgjuar i presionit të gjakut të krahut të sipërm Bluetooth të zgjuar

markë: ALPHAMED

paketim: Paketimi Standard i Kartonit

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Monitor i zgjuar i presionit të gjakut të krahut të sipërm Bluetooth të zgjuar Ekran dixhital HD. Armë e veshur për operim të lehtë Presion inteligjent. 2 anëtarë * 90 grupe memorie. Petë e bukur polietileni me densitet të lartë. Me paketën angleze...

Kinë Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm furnizuesit

Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm, ne jemi prodhues profesional të Monitori dixhital i presionit të gjakut në krahun e sipërm,Monitori më i mirë i presionit të gjakut në krahun e sipërm,Monitorues i presionit të gjakut për krahë të mëdhenj,Monitor pa tel i presionit të gjakut të krahut të sipërm,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth Monitori dixhital i presionit të gjakut në krahun e sipërm,Monitori më i mirë i presionit të gjakut në krahun e sipërm,Monitorues i presionit të gjakut për krahë të mëdhenj,Monitor pa tel i presionit të gjakut të krahut të sipërm,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Monitor i Presionit të gjakut në krahun e sipërm!

Produkte të reja

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim